Nauczyciele

Lista nauczycieli

mgr inż. Marek Myśliński Dyrekcja marek.myslinski@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Włodzimierz Raczek Dyrekcja wlodzimierz.raczek@lo5.bielsko.pl
mgr Krzysztof Gacek Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych krzysztof.gacek@lo5.bielsko.pl
mgr Bogusław Gardaś Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych boguslaw.gardas@lo5.bielsko.pl
dr inż. Sławomir Herma Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych slawomir.herma@lo5.bielsko.pl
mgr Rafał Kaźmierczyk Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych rafal.kazmierczyk@lo5.bielsko.pl
dr Dawid Kotrys Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dawid.kotrys@lo5.bielsko.pl
mgr Andrzej Koźmic Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych andrzej.kozmic@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Krzysztof Krawet Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych krzysztof.krawet@lo5.bielsko.pl
mgr Janina Kula Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych janina.kula@lo5.bielsko.pl
mgr Beata Odrobińska-Podsiadło Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych beata.podsiadlo@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Włodzimierz Raczek Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych wlodzimierz.raczek@lo5.bielsko.pl
mgr Ganna Sych Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych ganna.sych@lo5.bielsko.pl
mgr Marcin Wygaś Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych marcin.wygas@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Bartłomiej Żywczak Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych bartek.zywczak@lo5.bielsko.pl
mgr Lucyna Barzycka Nauczyciele przedmiotów humanistycznych lucyna.barzycka@lo5.bielsko.pl
mgr Agata Czaudera-Gałka Nauczyciele przedmiotów humanistycznych agata.galka@lo5.bielsko.pl
ks Tomasz Drabek Nauczyciele przedmiotów humanistycznych tomasz.drabek@lo5.bielsko.pl
mgr Mirosław Flis Nauczyciele przedmiotów humanistycznych miroslaw.flis@lo5.bielsko.pl
mgr Edyta Jano Nauczyciele przedmiotów humanistycznych edyta.jano@lo5.bielsko.pl
mgr Jerzy Jędryka Nauczyciele przedmiotów humanistycznych jerzy.jedryka@lo5.bielsko.pl
dr Sebastian Kuliński Nauczyciele przedmiotów humanistycznych sebastian.kulinski@lo5.bielsko.pl
mgr Dominika Pastusiak Nauczyciele przedmiotów humanistycznych dominika.pastusiak@lo5.bielsko.pl
mgr Arkadiusz Suchodolski Nauczyciele przedmiotów humanistycznych arkadiusz.suchodolski@lo5.bielsko.pl
mgr Urszula Zajączek Nauczyciele przedmiotów humanistycznych urszula.zajaczek@lo5.bielsko.pl
mgr Monika Zawadzka-Adamiak Nauczyciele przedmiotów humanistycznych monika.zawadzka@lo5.bielsko.pl
mgr Aleksandra Babicz Nauczyciele języków obcych aleksandra.babicz@lo5.bielsko.pl
mgr Magdalena Czader Nauczyciele języków obcych magdalena.czader@lo5.bielsko.pl
mgr Małgorzata Frosztęga Nauczyciele języków obcych malgorzata.frosztega@lo5.bielsko.pl
mgr Joanna Garbiak-Wójcicka Nauczyciele języków obcych joanna.wojcicka@lo5.bielsko.pl
mgr Bożena Gwiżdż-Urbaniec Nauczyciele języków obcych bozena.urbaniec@lo5.bielsko.pl
mgr Iwona Klemens Nauczyciele języków obcych iwona.klemens@lo5.bielsko.pl
mgr Teresa Kozik Nauczyciele języków obcych teresa.kozik@lo5.bielsko.pl
mgr Izabela Wiencek Nauczyciele języków obcych izabela.wiencek@lo5.bielsko.pl
mgr Sergiusz Filipiak Nauczyciele wychowania - fizycznego sergiusz.filipiak@lo5.bielsko.pl
mgr Katarzyna Zarębska Nauczyciele wychowania - fizycznego katarzyna.kotnis@lo5.bielsko.pl
Uwaga! Nasza strona korzysta z ciasteczek. Rozumiem. Więcej informacji…