Akcja charytatywna pod hasłem: "Gramy dla Mateusza"

W dniu 13 września na naszym szkolnym boisku odbył się Międzyklasowy Turniej piłki nożnej, który był akcją charytatywną pod hasłem: "Gramy dla Mateusza". Podczas imprezy odbywał się kiermasz ciast upieczonych przez naszych uczniów. Dochód z tej imprezy został przeznaczony w całości dla Mateusz Jedynaka.

Mateusz (syn Barbary Jedynak wice Dyrektor bursy przy ul. Starobielskiej) w zeszłym roku jako bramkarz reprezentował klub Siarka Tarnobrzeg i uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Od tego czasu walczy o powrót do sportu. Przeszedł kilka operacji i jest stale rehabilitowany co przynosi bardzo widoczne efekty. Być może już w tym roku wróci do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny. Trzymamy kciuki.

W naszym turnieju wzięło udział 12 klas. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 3 zespoły. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do kolejnej rundy. W dalszej fazie obowiązywał system pucharowy. Do ścisłego finału awansowały 4 klasy. Mecze o pierwsze i trzecie miejsca były bardzo zacięte i musiały zakończyć się rzutami karnymi.

Ostateczna kolejność:

1 miejsce - klasa IIa

2 miejsce - klasa Id

3 miejsce - klasa IIId

4 miejsce - klasa IIIc

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i doping. Ostateczna kwota, którą zebraliśmy i przekażemy dla Mateusza to 1112 zł.