Cambridge Advanced

Z przyjemnością informujemy, że kolejni uczniowie z V LO zdali pomyślnie prestiżowy egzamin Cambridge Advanced.

W grudniu do egzaminu zarejestrowało się przez naszą szkołę trzech uczniów oraz jeden indywidualnie. Wszyscy zdali na wysokie noty. Są to: Sylwia Zoń (III c), Anna Buras (III d) oraz Kacper Jakubiec (III c) i Kamil Targoński (1 d). Kacper i Kamil otrzymali najwyższą z możliwych ocen - ''A'' i dzięki temu otrzymali certyfikat potwierdzający wiedzę z języka angielskiego na poziomie C2 (Proficiecy,  tzn. dwa poziomy powyżej poziomu na maturze rozszerzonej z języka angielskiego). Sylwia i Ania otrzymały również wysoką ocenę - ''B''.

Przypominamy, że we wtorki o 7:10 w sali 108 p. Aleksandra Krasucka prowadzę grupę Advanced dla zainteresowanych.