XXI Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO za nami!

XXI Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej za nami.

Jak co roku, młodsi koledzy przybyli do naszego liceum, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami matematycznymi oraz zmierzyć z zadaniami przygotowanymi przez naszych nauczycieli.

Konkurs rozpoczął się o 9.00. Uczniowie mieli dokładnie 45 minut na rozwiązanie zadań. Po ciężkim sprawdzianie umiejętności nadeszła chwila na relaks i poczęstunek oraz inne zajęcia przygotowane przez szkołę. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się o 14.00.

Zapraszamy również na stronę puchar.lo5.bielsko.pl, na której dostępne są zarówno indywidualne jak i zespołowe wyniki uczniów. Można tam również znaleźć zarówno tegoroczne jak i archiwalne arkusze zadań.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wkład włożony w przygotowanie do konkursu oraz naszym wolontariuszom, dzięki którym mogliśmy po raz kolejny organizować zawody.