Osiągnięcia uczniowskie

2000

  • Adamaszek Michał - Laureat

2015

  • Rihouët Romain - Finalista z wyróżnieniem

2012

  • Polak Matylda - Finalista
  • Żabicka Agnieszka - Finalista

1997

  • Kołodziejczyk Aleksandra - Laureat

2015

  • Morawski Jakub - Finalista

2014

  • Morawski Jakub - Finalista

2008

  • Kubica Aleksander - Laureat

2005

  • Chrapkiewicz Radosław - Laureat

2003

  • Putyra Krzysztof - Laureat

2006

  • Bielczyk Ewa - Finalista

2005

  • Bielczyk Ewa - Finalista

2014

  • Białożyt Krzysztofa - Laureat

2010

  • Jodłowski Sebastian - Finalista

1997

  • Puchałka Jacek - Finalista

2012

  • Kowalik Katarzyna - Laureat

2010

  • Leszczyński Michał - Laureat

2004

  • Hess Leopold - Laureat

2003

  • Strządała Beata - Finalista

2017

  • Malinowski Filip - Finalista
  • Ślazyk Filip - Finalista

2015

  • Juras Franciszek - Finalista

2014

  • Sadowski Michał - Finalista

2013

  • Sadowski Michał - Finalista

2012

  • Dawid Sebastian - Finalista
  • Kozik Rafał - Finalista

2011

  • Kozik Rafał - Finalista

2010

  • Jasek Tomasz - Finalista

2008

  • Kubica Aleksander - Laureat
  • Migacz Szymon - Finalista

2007

  • Walas Marcin - Finalista

2006

  • Chrapkiewicz Radosław - Finalista
  • Maczyński Kornel - Laureat

2005

  • Chrapkiewicz Radosław - Finalista
  • Maczyński Kornel - Laureat

2004

  • Migdał Piotr - Laureat

2003

  • Migdał Piotr - Laureat

2001

  • Stasiak Krzysztof - Finalista

2000

  • Kraus Piotr - Finalista

1999

  • Maczyński Krzysztof - Finalista

2011

  • Damek Agnieszka - Finalista

2010

  • Chrapkiewicz Kajetan - Finalista
  • Kowalik Katarzyna - Finalista
  • Sekuła Kamil - Finalista

2009

  • Kowalik Katarzyna - Finalista
  • Wojarski Michał - Finalista

2008

  • Polak Michał - Finalista

2007

  • Wicher Katarzyna - Finalista

2006

  • Olbromska Barbara - Finalista

2005

  • Filuś Anna - Finalista

1997

  • Moś Monika - Finalista
  • Puchałka Jacek - Finalista

1996

  • Moś Monika - Finalista

1995

  • Moś Monika - Finalista

1994

  • Gleń Witold - Finalista

2014

  • Kempys Łukasz - Finalista
  • Marciniszyn Jakub - Finalista
  • Staroń Jakub - Laureat
  • Wiatrowski Michał - Finalista

2013

  • Staroń Jakub - Finalista

2012

  • Staroń Jakub - Finalista

2009

  • Oćwieja Jakub - Laureat
  • Strack Konrad - Finalista

2008

  • Oćwieja Jakub - Finalista

2007

  • Migdał Jacek - Laureat
  • Oćwieja Jakub - Finalista
  • Walas Marcin - Finalista

2006

  • Migdał Jacek - Laureat
  • Wołowiec Barłomiej - Laureat

2005

  • Wołowiec Barłomiej - Finalista

2001

  • Adamaszek Michał - Laureat
  • Sułkowski Bartosz - Finalista

2000

  • Adamaszek Michał - Finalista

1997

  • Kryszewski Kajetan - Finalista

1994

  • Kielar Leszek - Finalista

2013

  • Okulski Jakub - Finalista

2012

  • Drzazga Jakub - Finalista
  • Dymek Konrad - Finalista
  • Kłósko Paweł - Finalista
  • Kordas Łukasz - Finalista
  • Kordas Marcin - Finalista
  • Kozik Rafał - Laureat
  • Nowosiadło Paweł - Finalista

2011

  • Kozik Rafał - Finalista

2015

  • Kulińska Anna - Finalista
  • Sokołowska Marta - Laureat

2012

  • Springer Krystyna - Finalista

2010

  • Leszczyński Michał - Laureat
  • Leszczyński Michał - Laureat

2008

  • Chrapkiewicz Maciej - Finalista
  • Chrapkiewicz Maciej - Finalista

2001

  • Hutyra Jacek - Laureat

2013

  • Rihouët Romain - Finalista

2004

  • Hess Leopold - Laureat

2003

  • Hess Leopold - Finalista

2013

  • Kamińska Katarzyna - Finalista

2010

  • Kanik Katarzyna - Finalista

2008

  • Chrapkiewicz Maciej - Finalista

2004

  • Hess Leopold - Finalista

1998

  • Kołodziejczyk Aleksandra - Finalista

1997

  • Kołodziejczyk Aleksandra - Finalista

2017

  • Hrynko Jonatan - Laureat

2014

  • Pasterny Patryk - Finalista

2012

  • Wilgierz Wojciech - Finalista

2015

  • Klemens Wojciech - Finalista
  • Kuklis Jakub - Finalista
  • Malinowski Filip - Finalista
  • Morawski Jakub - Laureat
  • Mościcka Marta - Finalista
  • Pawlus Bogna - Laureat

2014

  • Klemens Wojciech - Laureat
  • Marciniszyn Jakub - Finalista
  • Morawski Jakub - Finalista
  • Staroń Jakub - Finalista
  • Wiatrowski Michał - Laureat

2013

  • Morawski Jakub - Laureat
  • Staroń Jakub - Finalista z wyróżnieniem

2012

  • Gieleciak Michał - Finalista
  • Staroń Jakub - Finalista

2011

  • Drwięga Łukasz - Laureat
  • Foks Maciej - Laureat
  • Matusiak Michał - Finalista z wyróżnieniem
  • Okrzesik Franciszek - Finalista
  • Przybyła Mateusz - Finalista z wyróżnieniem

2010

  • Cholewnik Paulina - Finalista
  • Drwięga Łukasz - Finalista z wyróżnieniem
  • Foks Maciej - Finalista
  • Matusiak Michał - Laureat
  • Okrzesik Frianciszek - Finalista
  • Przybyła Mateusz - Finalista
  • Wantoła Michał - Finalista

2009

  • Drwięga Łukasz - Finalista
  • Hajto Krzysztof - Finalista
  • Oćwieja Jakub - Laureat
  • Szydełko Łukasz - Finalista

2008

  • Błaszkiewicz Benedykt - Finalista
  • Kubica Aleksander - Laureat
  • Migacz Szymon - Finalista
  • Morkosz Paweł - Finalista
  • Nogły Jakub - Finalista
  • Oćwieja Jakub - Laureat

2007

  • Błaszkiewicz Benedykt - Finalista
  • Kubica Aleksander - Finalista
  • Oćwieja Jakub - Laureat

2006

  • Dul Agnieszka - Finalista
  • Kubica Aleksander - Finalista
  • Łuszczak Alicja - Finalista
  • Maczyński Kornel - Finalista
  • Wegert Adam - Finalista

2005

  • Łuczyna Grzegorz - Finalista
  • Łuszczak Alicja - Finalista
  • Maczyński Kornel - Finalista

2004

  • Łuszczak Alicja - Finalista z wyróżnieniem

2003

  • Putyra Krzysztof - Finalista

2002

  • Hibner Artur - Finalista
  • Putyra Krzysztof - Finalista

2001

  • Adamaszek Michał - Laureat
  • Sułkowski Bartosz - Laureat

2000

  • Adamaszek Michał - Laureat
  • Franczak Patrycjusz - Finalista
  • Maczyński Krzysztof - Finalista z wyróżnieniem
  • Niemczyk Piotr - Finalista z wyróżnieniem
  • Sułkowski Bartosz - Laureat

1999

  • Adamaszek Michał - Finalista
  • Maczyński Krzysztof - Finalista

1998

  • Adamaszek Michał - Finalista
  • Maczyński Krzysztof - Finalista

1997

  • Matecki Grzegorz - Finalista

1995

  • Strykowski Paweł - Finalista
  • Szpak Nikodem - Finalista

1994

  • Szpak Nikodem - Finalista

2015

  • Golec Justyna - Laureat

2014

  • Borgosz Jakub - Laureat
  • Gawron Magdalena - Laureat

2013

  • Borgosz Jakub - Laureat

2012

  • Kierczak Lucjan - Laureat

2011

  • Kierczak Lucjan - Laureat

2007

  • Malinowski Bartosz - Laureat

2006

  • Malinowski Bartosz - Finalista

2015

  • Warzecha Aleksandra - Finalista

2013

  • Talik Wojciech - Finalista

2011

  • Duc Kamil - Finalista
  • Tyrna Dawid - Finalista

2010

  • Kwaśny Kamil - Finalista
  • Tyrna Dawid - Finalista

2005

  • Sraga Elżbieta - Finalista

2004

  • Chromik Bartłomiej - Finalista

2015

  • Golec Justyna - Finalista

2014

  • Borgosz Jakub - Finalista
  • Gawron Magdalena - Laureat
  • Pietrzyk Piotr - Finalista

2013

  • Borgosz Jakub - Finalista

2012

  • Kierczak Lucjan - Laureat
  • Kowalik Katarzyna - Laureat
  • Mincewicz Weronika - Finalista

2011

  • Borgosz Rafał - Finalista
  • Kierczak Lucjan - Finalista
  • Mincewicz Weronika - Laureat
  • Olma Tomasz - Finalista

2010

  • Leszczyński Michał - Laureat

2007

  • Malinowski Bartosz - Laureat

2006

  • Malinowski Bartosz - Laureat

2013

  • Kania Adrian - Finalista

2012

  • Konior Mikołaj - Laureat
  • Mizia Ignacy - Laureat

2011

  • Kołodziejczyk Jędrzej - Laureat

2010

  • Trzęsicki Paweł - Laureat

2009

  • Trzęsicki Paweł - Laureat